Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Johnson & Johnson 1-Day ACUVUE TruEye 1-Day ACUVUE TruEye picture Johnson & Johnson vienadieniai kontaktiniai lęšiai 1-Day Acuvue TruEye yra sukurti, kad padėtų išlaikyti natūralią akies būklę. Tai yra pirmieji pasaulyje silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai! 1-Day Acuvue TruEye sukurti sveikam kontaktinių lęšių naudojimui ir aktyviam gyvenimo būdui.  Į akis patenka toks pat deguonies kiekis, koks ir lęšių nenešiojant, todėl akys išliks baltos ir ryškios. 1-Day Acuvue TruEye savo sudėtyje turi didelį kiekį HYDRACLEAR® technologijos sukurtą drėkinamąjį elementą, kuris padeda išlaikyti lęšius minkštus ir sudrėkintus.  1029 0.000.00

1-Day ACUVUE TruEye

Johnson & Johnson vienadieniai kontaktiniai lęšiai 1-Day Acuvue TruEye yra sukurti, kad padėtų išlaikyti natūralią akies būklę. Tai yra pirmieji pasaulyje silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai! 1-Day Acuvue TruEye sukurti sveikam kontaktinių lęšių naudojimui ir aktyviam gyvenimo būdui.  Į akis patenka toks pat deguonies kiekis, koks ir lęšių nenešiojant, todėl akys išliks baltos ir ryškios. 1-Day Acuvue TruEye savo sudėtyje turi didelį kiekį HYDRACLEAR® technologijos sukurtą drėkinamąjį elementą, kuris padeda išlaikyti lęšius minkštus ir sudrėkintus. 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Johnson & Johnson
Nešiojimo grafikas Pratęstas nešiojimo laikas
Medžiaga Narafilcon A
Vandens kiekis 46%
DK/L, DK/T 118
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.08
Refresh Eyes Smart 1Day
€ 22.32
BioDrop MD
€ 7.10