Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Ciba Vision Air Optix Aqua Multifocal Air Optix Aqua Multifocal picture Air Optix Multifocal yra mėnesiniai silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti nešioti ilgesnį laiką dienos metu.  Šie lęšiai sukurti naudojant Tricomfort technologiją, kuri užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, išlaiko drėgmę ir neleidžia purvui kauptis ant lęšio paviršiaus. Šių kontaktinių lęšių gamyboje panaudoti visi naujausi technologiniai pasiekimai. Taip pat, jie gali būti didelio, vidutinio arba mažo stiprumo. Air Optix Multifocal lęšiai užtikrina, kad jūsų regėjimas bus aštrus bet kokiomis sąlygomis – vairuojant automobilį, skaitant knygą ir pan.    1148 from €26.20 to €32.7529.48

Air Optix Aqua Multifocal

€29 .48
€32 .75

Air Optix Multifocal yra mėnesiniai silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti nešioti ilgesnį laiką dienos metu.  Šie lęšiai sukurti naudojant Tricomfort technologiją, kuri užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, išlaiko drėgmę ir neleidžia purvui kauptis ant lęšio paviršiaus. Šių kontaktinių lęšių gamyboje panaudoti visi naujausi technologiniai pasiekimai. Taip pat, jie gali būti didelio, vidutinio arba mažo stiprumo. Air Optix Multifocal lęšiai užtikrina, kad jūsų regėjimas bus aštrus bet kokiomis sąlygomis – vairuojant automobilį, skaitant knygą ir pan. 

 

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
Nemokamas pristatymas
€32 .75
€32.75
Nemokamas pristatymas
€29 .48
-10%
€58.96
Nemokamas pristatymas
€27 .84
-15%
€111.36
Nemokamas pristatymas
€26 .20
-20%
€157.20
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Priedas (ADD) Kaina Suma
€29.48 €29.48
€29.48 €29.48
Suma: €58.96 Tu sutaupai:€6.54
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas 2-4 savaitės
Gamintojas Ciba Vision
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Lotrafilcon B
Vandens kiekis 33%
DK/L, DK/T 138
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.08
BioTwin
€ 5.60