Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Cooper vision Biofinity Multifocal Biofinity Multifocal picture Tikra naujovė! Gamintojas Cooper Vision siūlo silikono-hidrogelio multifokalinius kontaktinius lęšius Biofinity Multifocal, kurie skirti ilgalaikiam nešiojimui. Multifokalinių lęšių rinkoje laukėme kažko ypatingo ir dabar galime įtikti savo Biofinitykontaktinių lęšių vartotojams, kurie išbandė šį produktą, kaip savo, tik skaitydami jie turėjo naudoti akinius. Šių lęšių gamyboje naudojama naujausios kartos silikono-hidrogelio medžiaga Aquaform, kuri natūraliai pritraukia drėgmę ir užtikrina aukštą vandens koncentraciją lęšyje. Palyginus su kitais silikono-hidrogelio grupės multifokaliniaislęšiais Biofinity geriausiai išlaiko didelę vandens koncentraciją ir deguonies pralaidumą. Taip pat, kontaktiniai lęšiai yra lankstesni ir nereikalauja papildomo drėkinimo. Biofinity multifokaliai lęšiai yra sukurti su Balanced Progressive technologija, kuri užtikrina geresnį regėjimą iš bet kokio atstumo pacientams, kuriems yra virš 40 metų. Šie lęšiai turi du dizainus: N ir D, kurie nulemia tobulą centravimą ir padeda matyti mažus objektus iš arti ir toli. Kartu su akių priežiūros specialistu turite pasirinkti tinkamą dizainą, pritaikytą specialiai jūsų akims! Rekomenduojame surizikuoti vadybininkams, dėstytojams, automobilių vairuotojams, pardavėjams ir policininkams..ir visiems, kurių kasdienis gyvenimas nėra susijęs su dideliu regėjimo apkrovimu, kurį sukelia kompiuteris! Nepasigailėsite!   1113 from €39.20 to €49.0044.10

Biofinity Multifocal

€44 .10
€49 .00

Tikra naujovė! Gamintojas Cooper Vision siūlo silikono-hidrogelio multifokalinius kontaktinius lęšius Biofinity Multifocal, kurie skirti ilgalaikiam nešiojimui. Multifokalinių lęšių rinkoje laukėme kažko ypatingo ir dabar galime įtikti savo Biofinitykontaktinių lęšių vartotojams, kurie išbandė šį produktą, kaip savo, tik skaitydami jie turėjo naudoti akinius.

Šių lęšių gamyboje naudojama naujausios kartos silikono-hidrogelio medžiaga Aquaform, kuri natūraliai pritraukia drėgmę ir užtikrina aukštą vandens koncentraciją lęšyje. Palyginus su kitais silikono-hidrogelio grupės multifokaliniaislęšiais Biofinity geriausiai išlaiko didelę vandens koncentraciją ir deguonies pralaidumą. Taip pat, kontaktiniai lęšiai yra lankstesni ir nereikalauja papildomo drėkinimo.

Biofinity multifokaliai lęšiai yra sukurti su Balanced Progressive technologija, kuri užtikrina geresnį regėjimą iš bet kokio atstumo pacientams, kuriems yra virš 40 metų. Šie lęšiai turi du dizainus: N ir D, kurie nulemia tobulą centravimą ir padeda matyti mažus objektus iš arti ir toli. Kartu su akių priežiūros specialistu turite pasirinkti tinkamą dizainą, pritaikytą specialiai jūsų akims!

Rekomenduojame surizikuoti vadybininkams, dėstytojams, automobilių vairuotojams, pardavėjams ir policininkams..ir visiems, kurių kasdienis gyvenimas nėra susijęs su dideliu regėjimo apkrovimu, kurį sukelia kompiuteris! Nepasigailėsite!

 

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
Nemokamas pristatymas
€49 .00
€49.00
Nemokamas pristatymas
€44 .10
-10%
€88.20
Nemokamas pristatymas
€41 .65
-15%
€166.60
Nemokamas pristatymas
€39 .20
-20%
€235.20
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Priedas (ADD) Kaina Suma
€44.10 €44.10
€44.10 €44.10
Suma: €88.20 Tu sutaupai:€9.80
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas 2-4 savaitės
Gamintojas Cooper vision
Nešiojimo grafikas Pratęstas nešiojimo laikas
Medžiaga Comfilicon A - AQUAFORM
Vandens kiekis 48%
DK/L, DK/T 128
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.1