Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Cooper vision Biofinity Toric Biofinity Toric picture CooperVision Biofinity Toric yra mėnesiniai toriniai kontaktiniai lęšiai. Jeigu turite astigmatizmą, tuomet jūsų regėjimas yra neryškus ir iškreiptas, kai žiūrite į arti arba toli esančius objektus. CooperVision Biofinity® toric kontaktiniai lęšiai išsprendžia šią regėjimo problemą. Lęšius galėsite nešioti iki septynių dienų be pertraukos - tai aukščiausias komforto lygis.  Biofinity Toric kontaktiniai lęšiai turi Optimized Lens Geometry dizainą, kuris užtikrina, kad matytumėte stabilų, aiškų vaizdą ir jaustumėtės patogiai. Aquaform technologija padeda Biofinity toric lęšiams aprūpinti jūsų akis dideliu deguonies kiekiu.    143 from €28.40 to €35.5031.95

Biofinity Toric

€31 .95
€35 .50

CooperVision Biofinity Toric yra mėnesiniai toriniai kontaktiniai lęšiai. Jeigu turite astigmatizmą, tuomet jūsų regėjimas yra neryškus ir iškreiptas, kai žiūrite į arti arba toli esančius objektus. CooperVision Biofinity® toric kontaktiniai lęšiai išsprendžia šią regėjimo problemą. Lęšius galėsite nešioti iki septynių dienų be pertraukos - tai aukščiausias komforto lygis. 

Biofinity Toric kontaktiniai lęšiai turi Optimized Lens Geometry dizainą, kuris užtikrina, kad matytumėte stabilų, aiškų vaizdą ir jaustumėtės patogiai. Aquaform technologija padeda Biofinity toric lęšiams aprūpinti jūsų akis dideliu deguonies kiekiu. 

 

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
Nemokamas pristatymas
€35 .50
€35.50
Nemokamas pristatymas
€31 .95
-10%
€63.90
Nemokamas pristatymas
€30 .18
-15%
€120.72
Nemokamas pristatymas
€28 .40
-20%
€170.40
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Cilindras (CYL) Ašis (AXIS) Kaina Suma
€31.95 €31.95
€31.95 €31.95
Suma: €63.90 Tu sutaupai:€7.10
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas 2-4 savaitės
Gamintojas Cooper vision
Nešiojimo grafikas Pratęstas nešiojimo laikas
Medžiaga comfilcon A
Vandens kiekis 48%
DK/L, DK/T 128
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.11
BioDrop MD
€ 7.10
BioTwin
€ 9.95