Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Cooper vision Biofinity Biofinity picture CooperVision Biofinity yra silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai, kurie nesustabdys jūsų užimtų dienų ir suteiks aukščiausio lygio komfortą, kurio visada ieškojote - galėsite juos nešioti nepertraukiamai, iki 7 dienų. Ypatinga Aquaform technologija užtikrina, kad Biofinity lęšiai praleistų užtektinai deguonies į jūsų akis ir kad būtų išlaikyta jų natūrali drėgmė. Jūs mėgausitės puikiu regėjimu su minkštais ir patogiais lęšiais, kurie yra sveikesni jūsų akims. Pasirinkite Biofinity kontaktinius lęšius, jeigu norite jaustis patogiai visą dieną – nuo rytinio kavos puodelio iki vėlyvo vakarėlio.  80 from €33.92 to €42.4038.16

Biofinity

€38 .16
€42 .30

CooperVision Biofinity yra silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai, kurie nesustabdys jūsų užimtų dienų ir suteiks aukščiausio lygio komfortą, kurio visada ieškojote - galėsite juos nešioti nepertraukiamai, iki 7 dienų. Ypatinga Aquaform technologija užtikrina, kad Biofinity lęšiai praleistų užtektinai deguonies į jūsų akis ir kad būtų išlaikyta jų natūrali drėgmė. Jūs mėgausitės puikiu regėjimu su minkštais ir patogiais lęšiais, kurie yra sveikesni jūsų akims. Pasirinkite Biofinity kontaktinius lęšius, jeigu norite jaustis patogiai visą dieną – nuo rytinio kavos puodelio iki vėlyvo vakarėlio. 

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
2x Dėžutė
6 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€42 .40
€42.40
4x Dėžutės
12 lęšių
Nemokamas pristatymas
€38 .16
-10%
€76.32
8x Dėžutės
24 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€36 .04
-15%
€144.16
12x Dėžutės
36 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€33 .92
-20%
€203.52
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Kaina Suma
€38.16 €38.16
€38.16 €38.16
Suma: €76.32 Tu sutaupai:€8.28
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Cooper vision
Nešiojimo grafikas Dieniniai ir naktiniai
Medžiaga Aquaform (Comfilcon A)
Vandens kiekis 48%
DK/L, DK/T 160
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.08
ReFresh Eyes Smart monthly
€ 28.72