Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Piiloset BioTwin BioTwin picture Piiloset BioTwin ™ yra universalios priežiūros tirpalas valymui, dezinfekavimui, skalavimui ir drėkinimui silikono hidrogelio ir visiems kitiems minkštiems kontaktiniams lęšiams. Piiloset BioTwin ™ yra naujas Twin-EdaXyl ™, kuris turi dvigubą efektą - jis drėkina ir sutepa kontaktinį lęšį, bei pašalina nuosėdas nuo jo. Hialuronorūgštis drėkina kontaktinius lęšius ir tavo akis. Šis produktas buvo sukurtas bendradarbiaujant su alergijos ir astmos federacija. 193 from €5.60 to €9.959.95

BioTwin

€9 .95

Piiloset BioTwin ™ yra universalios priežiūros tirpalas valymui, dezinfekavimui, skalavimui ir drėkinimui silikono hidrogelio ir visiems kitiems minkštiems kontaktiniams lęšiams. Piiloset BioTwin ™ yra naujas Twin-EdaXyl ™, kuris turi dvigubą efektą - jis drėkina ir sutepa kontaktinį lęšį, bei pašalina nuosėdas nuo jo. Hialuronorūgštis drėkina kontaktinius lęšius ir tavo akis. Šis produktas buvo sukurtas bendradarbiaujant su alergijos ir astmos federacija.

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
60 ml
Nemokamas pristatymas
€5 .60
€5.60
360 ml
Nemokamas pristatymas
€9 .95
€9.95
Suma: €9.95
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Piiloset