Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Clearlab clear1-day clear1-day picture ClearLab sukurti Clear1-day kontaktiniai lęšiai suteikia neprilygstamą ir ilgai išliekantį komfortą, nes yra sukurti naudojant AQUAGRIP technologiją, kurios pagalba vandenį sulaikančios savybės apsaugo nuo išsausėjimo ir padidina lęšio paviršiaus drėkinimą. Dėl šios priežasties, yra išlaikoma lęšio dimensija ir pacientui suteikiamas ryškus, aiškus regėjimas. Vartotojai gali mėgautis ilgesniu nešiojimo laiku ir teigiama lęšių nešiojimo patirtimi. Novatoriška gaminimo technologija yra ne tik pati higieniškiausia pasaulyje (visiškai jokio lęšio ir žmogaus kontakto), bet ir ekologiška (80% mažiau plastiko, 70% mažiau vandens). Clear1-day kontaktiniai lęšiai suteikia jums galimybę nešioti juos bet kur ir bet kuriuo metu. Daugiau nebesirūpinsite šių lęšių valymu, priežiūra, laikymu ar sugadinimu.  846 from €14.40 to €18.0016.20

clear1-day

€16 .20
€18 .00

ClearLab sukurti Clear1-day kontaktiniai lęšiai suteikia neprilygstamą ir ilgai išliekantį komfortą, nes yra sukurti naudojant AQUAGRIP technologiją, kurios pagalba vandenį sulaikančios savybės apsaugo nuo išsausėjimo ir padidina lęšio paviršiaus drėkinimą. Dėl šios priežasties, yra išlaikoma lęšio dimensija ir pacientui suteikiamas ryškus, aiškus regėjimas. Vartotojai gali mėgautis ilgesniu nešiojimo laiku ir teigiama lęšių nešiojimo patirtimi. Novatoriška gaminimo technologija yra ne tik pati higieniškiausia pasaulyje (visiškai jokio lęšio ir žmogaus kontakto), bet ir ekologiška (80% mažiau plastiko, 70% mažiau vandens). Clear1-day kontaktiniai lęšiai suteikia jums galimybę nešioti juos bet kur ir bet kuriuo metu. Daugiau nebesirūpinsite šių lęšių valymu, priežiūra, laikymu ar sugadinimu. 

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
1x Dėžutės
30 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€18 .00
€18.00
2x Dėžutės
60 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€16 .20
-10%
€32.40
4x Dėžutės
120 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€15 .30
-15%
€61.20
6x Dėžutės
180 lęšių
Nemokamas pristatymas
€14 .40
-20%
€86.40
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Kaina Suma
€16.20 €16.20
€16.20 €16.20
Suma: €32.40 Tu sutaupai:€3.60
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Clearlab
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga hioxifilcon A
Vandens kiekis 58%
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.09
Lipomill purškilis akims
€ 3.96