Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Clearlab clear58 clear58 picture ClaerLab clear58 kontaktiniai lęšiai buvo sukurti siekiant visiškai perteikti visas naujausias technologijas, bei Truform krašto privalumus, šis lęšis pagamintas iš populiariausios medžiagos - etafilcon. Optimalus judėjimas, komfortas ir naudojimo paprastumas - jie yra visiškai paprasti, bet vieni kokybiškiausių kontaktinių lęšių. Lęšis yra ypač plonas, todėl yra sveikesnis naudoti. Truform krašto dizianas - tai ypatingas komfortas ir pripažinimo klientams garantija. 1158 0.000.00

clear58

ClaerLab clear58 kontaktiniai lęšiai buvo sukurti siekiant visiškai perteikti visas naujausias technologijas, bei Truform krašto privalumus, šis lęšis pagamintas iš populiariausios medžiagos - etafilcon. Optimalus judėjimas, komfortas ir naudojimo paprastumas - jie yra visiškai paprasti, bet vieni kokybiškiausių kontaktinių lęšių. Lęšis yra ypač plonas, todėl yra sveikesnis naudoti. Truform krašto dizianas - tai ypatingas komfortas ir pripažinimo klientams garantija.

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Clearlab
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga etafilcon A
Vandens kiekis 58%
DK/L, DK/T 35
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.101
ReFresh Eyes Smart monthly
€ 28.72