Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Clearlab clearcolor 1-day clearcolor 1-day picture Novatoriški ClearLab inžinieriai, mokslininkai ir klinikiniai ekspertai sėkmingai sujungė akims naudingas savybes irklinišką vienkartinių lęšių paprastumą į vieną biologiškai suderintą AQUAGRIP technologiją, kad sukurtų pirmuosiusbiologiškai suderintus kasdienius kontaktinius lęšius Clearcolor® 1-day. Vandens santykis 5.5: akių sveikatai užtikrinti skirta AQUAGRIP™ technologija “Water Envelope” (vert. vandens vokas) apgaubia lęšį ir priverčia vandens molekules stipriai prisikabinti prie jo, kad išlaikytų stabiliai tikslų matymą ir neprilygstamą komfortą visa dieną. Tikroji Sandwich-color technologija akis išlaiko sveikas ir jos jaučiasi patogiai, nes apvali linija neliečia su akimi. Natūrali clearcolor® 1-day harmonija susitinka su akių spalva ir nuo jos priklauso. Lęšiai, kurie yra tamsesni kraštuose, atrodo, kad turi rudo arba juodo tono atspalvį.    1167 from €12.76 to €15.9514.36

clearcolor 1-day

€14 .36
€15 .95

Novatoriški ClearLab inžinieriai, mokslininkai ir klinikiniai ekspertai sėkmingai sujungė akims naudingas savybes irklinišką vienkartinių lęšių paprastumą į vieną biologiškai suderintą AQUAGRIP technologiją, kad sukurtų pirmuosiusbiologiškai suderintus kasdienius kontaktinius lęšius Clearcolor® 1-day.

Vandens santykis 5.5: akių sveikatai užtikrinti skirta AQUAGRIP™ technologija “Water Envelope” (vert. vandens vokas) apgaubia lęšį ir priverčia vandens molekules stipriai prisikabinti prie jo, kad išlaikytų stabiliai tikslų matymą ir neprilygstamą komfortą visa dieną. Tikroji Sandwich-color technologija akis išlaiko sveikas ir jos jaučiasi patogiai, nes apvali linija neliečia su akimi.

Natūrali clearcolor® 1-day harmonija susitinka su akių spalva ir nuo jos priklauso. Lęšiai, kurie yra tamsesni kraštuose, atrodo, kad turi rudo arba juodo tono atspalvį. 

 

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
1x Dėžutės
10 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€15 .95
€15.95
2x Dėžutėsi
20 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€14 .36
-10%
€28.72
4x Dėžutės
40 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€13 .56
-15%
€54.24
6x Dėžutės
60 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€12 .76
-20%
€76.56
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Kaina Suma
€14.36 €14.36
€14.36 €14.36

Suma: €28.72 Tu sutaupai:€3.18
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Clearlab
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Hioxifilcon A
Vandens kiekis 58%
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.09