Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Clearlab Clearcolor vibrant Clearcolor vibrant picture Clearcolor® savo pigmentui naudoja FDA patvirtintus medicininės kilmės dažus. Patentuota SIP (Special Invert Padding) technologija apsaugo lęšio paviršių nuo deformacijų ir saugo akis nuo spalvų, suteikia neprilygstamą komfortą, puikų centravimą ir geriausios kokybės optikos produktus. Universalus dizainas padidina ašarų apykaitą ir suteikia didesnį komforto jausmą. Tai yra saugiausi ir geriausi kosmetiniai lęšiai rinkoje. Clearcolor® tinka visiems – norintiems subtilaus spalvos patobulinimo arba stulbinamai naujos išvaizdos, mūsų spalvų paletė apima viską. Pasinaudokite optimaliu judėjimu, didesniu komfortu ir nuostabiai gražiomis akimis. 1151 from €14.32 to €17.9016.11

Clearcolor vibrant

€16 .11
€17 .90

Clearcolor® savo pigmentui naudoja FDA patvirtintus medicininės kilmės dažus. Patentuota SIP (Special Invert Padding) technologija apsaugo lęšio paviršių nuo deformacijų ir saugo akis nuo spalvų, suteikia neprilygstamą komfortą, puikų centravimą ir geriausios kokybės optikos produktus. Universalus dizainas padidina ašarų apykaitą ir suteikia didesnį komforto jausmą. Tai yra saugiausi ir geriausi kosmetiniai lęšiai rinkoje.

Clearcolor® tinka visiems – norintiems subtilaus spalvos patobulinimo arba stulbinamai naujos išvaizdos, mūsų spalvų paletė apima viską. Pasinaudokite optimaliu judėjimu, didesniu komfortu ir nuostabiai gražiomis akimis.

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
1x Dėžutės
2 lęšių
Nemokamas pristatymas
€17 .90
€17.90
2x Dėžutės
4 lęšių
Nemokamas pristatymas
€16 .11
-10%
€32.22
4x Dėžutės
8 lęšių
Nemokamas pristatymas
€15 .22
-15%
€60.88
6x Dėžutės
12 lęšių
Nemokamas pristatymas
€14 .32
-20%
€85.92
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Kaina Suma
€16.11 €16.11

Suma: €16.11 Tu sutaupai:€3.58
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Clearlab
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Polymacon
Vandens kiekis 38%
Rekomenduojamas keitimas
clearcolor 1-day
€ 0.00
BioDrop MD
€ 7.10