Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Ciba Vision Focus Dailies Aquacomfort Plus Focus Dailies Aquacomfort Plus picture Alcon/CIBA Vision vienadieniai kontaktiniai lęšiai DAILIES AquaComfort Plus yra sukurti taip, kad suteiktų gaivinantį komforto jausmą, kiekvieną kartą jums sumirksint. Pagrindiniai, bet ne visi, privalumai yra tokie: aštrus ir aiškus regėjimas. “Blink-activated” drėkinimo technologija gaivins jūsų akis visą dieną. Lęšių nereikia valyti ir jie rekomenduojami naujiems kontaktinių lęšių vartotojams, kurie pageidauja mėgautis lęšių nešiojimo patirtimi. DAILIESAquaComfort Plus labiausiai tinka kontaktinių lęšių Focus Dalies savininkams ir tik aukščiau pakelia kontaktinių lęšių naudojimo kartelę. Jeigu dabar naudojate Focus Dalies jums nereikės atlikti naujo akių patikrinimo, todėl lengvai galėsite pasikeisti savo kontaktinius lęšius į DAILIES AquaComfort Plus.   254 from €21.20 to €26.5023.85

Focus Dailies Aquacomfort Plus

€23 .85
€26 .50

Alcon/CIBA Vision vienadieniai kontaktiniai lęšiai DAILIES AquaComfort Plus yra sukurti taip, kad suteiktų gaivinantį komforto jausmą, kiekvieną kartą jums sumirksint. Pagrindiniai, bet ne visi, privalumai yra tokie: aštrus ir aiškus regėjimas. “Blink-activated” drėkinimo technologija gaivins jūsų akis visą dieną. Lęšių nereikia valyti ir jie rekomenduojami naujiems kontaktinių lęšių vartotojams, kurie pageidauja mėgautis lęšių nešiojimo patirtimi. DAILIESAquaComfort Plus labiausiai tinka kontaktinių lęšių Focus Dalies savininkams ir tik aukščiau pakelia kontaktinių lęšių naudojimo kartelę. Jeigu dabar naudojate Focus Dalies jums nereikės atlikti naujo akių patikrinimo, todėl lengvai galėsite pasikeisti savo kontaktinius lęšius į DAILIES AquaComfort Plus.

 

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
1x Dėžutės
30 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€26 .50
€26.50
2x Dėžutės
60 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€23 .85
-10%
€47.70
4x Dėžutės
120 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€22 .53
-15%
€90.12
6x Dėžutės
180 lęšiai
Nemokamas pristatymas
€21 .20
-20%
€127.20
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Kaina Suma
€23.85 €23.85
€23.85 €23.85
Suma: €47.70 Tu sutaupai:€5.30
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Ciba Vision
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Nelfilcon A
Vandens kiekis 69%
DK/L, DK/T 26
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.1
Refresh Eyes Smart 1Day
€ 22.32
BioDrop MD
€ 7.10