Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Ciba Vision Focus Dailies Focus Dailies picture Vienadieniai kontaktiniai lęšiai Focus Dailies yra ploni, bet Lightstream technologija užtikrina lengvą lęšių įdėjimą ir išėmimą. Jie yra sukurti taip, kad kuo mažiau medžiagų apykaitos produktų susikauptų ant lęšio paviršiaus. Medžiaga, iš kurios pagamintas lęšis, yra lanksti ir atspari dehidratacijai. Focus Dailies tinka vartotojams, kurie kenčia nuo alerginių reakcijų, kai vieną porą lęšių nešioja ilgai.    102 0.000.00

Focus Dailies

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai Focus Dailies yra ploni, bet Lightstream technologija užtikrina lengvą lęšių įdėjimą ir išėmimą. Jie yra sukurti taip, kad kuo mažiau medžiagų apykaitos produktų susikauptų ant lęšio paviršiaus. Medžiaga, iš kurios pagamintas lęšis, yra lanksti ir atspari dehidratacijaiFocus Dailies tinka vartotojams, kurie kenčia nuo alerginių reakcijų, kai vieną porą lęšių nešioja ilgai. 

 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Ciba Vision
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Nelfilicon A
Vandens kiekis 69%
DK/L, DK/T 26
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.1
Refresh Eyes Smart 1Day
€ 22.32
BioDrop MD
€ 7.10