Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Cooper vision Frequency 55 Aspheric Frequency 55 Aspheric picture Cooper Vision Frequency 55 aspheric yra mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, kurie suteikia geresnę regėjimo kokybę, nes sugeria šviesą į vieną tašką esantį akies dugne. Asferinis dizainas prideda geresnę vaizdo kokybę ir padidintą fokuso gylį. Su Frequency 55 aspheric kontaktiniais lęšiais mėgausitės aiškesniu ir tikslesniu regėjimu, didesniu komfortu ir paprasta lęšių priežiūra.   178 0.000.00

Frequency 55 Aspheric

Cooper Vision Frequency 55 aspheric yra mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, kurie suteikia geresnę regėjimo kokybę, nes sugeria šviesą į vieną tašką esantį akies dugne. Asferinis dizainas prideda geresnę vaizdo kokybę ir padidintą fokuso gylį. Su Frequency 55 aspheric kontaktiniais lęšiais mėgausitės aiškesniu ir tikslesniu regėjimu, didesniu komfortu ir paprasta lęšių priežiūra.  

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Cooper vision
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Methafilcon A
Vandens kiekis 55%
DK/L, DK/T 19
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.09
ReFresh Eyes Smart monthly
€ 28.72
BioTwin
€ 9.95