Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Cooper vision Frequency Xcel Toric Frequency Xcel Toric picture Cooper Vision mėnesiniai Frequency Xcel Toric kontaktiniai lęšiai yra skirti astigmatizmo pataisymui. Jie yra pagaminti iš hidrogelio, todėl skirti kasdieniam nešiojimui. Patentuota UltraSync technologija suteikia lęšiams stabilumo, todėl pasisukti jie gali tik labai nedaug. Yra siūlomas labai platus stiprumo ir cilindrų pasirinkimas. Kontaktiniai lęšiai yra šviesiai mėlynos spalvos, todėl jų įsidėjimas ar išėmimas nesukels papildomų rūpesčių.  Kontaktiniai lęšiai yra ploni ir rekomenduojami žmonėms, kurie turi aukštus regėjimo kokybės reikalavimus.   1095 0.000.00

Frequency Xcel Toric

Cooper Vision mėnesiniai Frequency Xcel Toric kontaktiniai lęšiai yra skirti astigmatizmo pataisymui. Jie yra pagaminti iš hidrogelio, todėl skirti kasdieniam nešiojimui. Patentuota UltraSync technologija suteikia lęšiams stabilumo, todėl pasisukti jie gali tik labai nedaug. Yra siūlomas labai platus stiprumo ir cilindrų pasirinkimas. Kontaktiniai lęšiai yra šviesiai mėlynos spalvos, todėl jų įsidėjimas ar išėmimas nesukels papildomų rūpesčių. 

Kontaktiniai lęšiai yra ploni ir rekomenduojami žmonėms, kurie turi aukštus regėjimo kokybės reikalavimus.

 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas 2-4 savaitės
Gamintojas Cooper vision
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Metaphilcon A
Vandens kiekis 55%
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.07
BioTwin
€ 9.95
Schalcon Lacrime with mallow
€ 3.95