Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Jimmy Choo Jimmy Choo JONAS-0T7JL Jimmy Choo JONAS-0T7JL picture 379.00113.70
-70%

Jimmy
Choo JONAS-0T7JL

€113.70
€379.00
Kiekis Kaina Suma
€113.70 €113.70
Suma: €113.70 Tu sutaupai:€265.30
Pirkti
Malaizijoje gimęs avalynės meistras Jimmy Choo yra visame pasaulyje žinomas dėl savo prekės ženklo kokybės ir neįprasto stilio jausmo. Jimmy Choo akiniai yra tokie pat stilingi, kaip ir meistro batai. Dažniausiai dizainas yra išlaikytas, tačiau visada madingas. Dažnai yra naudojamį akmenys, blizgesiai ir dekoratyviniai elementai, kurie padaro akinius moteriškus ir turinčius paklausą. Blizgantis, pusiau permatomas, švelniai rožinės spalvos plastikinis rėmelis. Rėmelio ir kojelių tvirtinimo vietoje yra dekoratyviniai metaliniai elementai, su geltonos ir rožinės spalvos akmenėliais.

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

1
Gamintojas Jimmy Choo
Lytis Moterų
Forma Kampuota
Rėmelio tipas Pilnas rėmelis
Spalva Bordo
Medžiaga Kombinuotas
Lęšio plotis (mm) 53
Nosies tiltelis (mm) 21
Kojelės ilgis (mm) 140