Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Bausch & Lomb Optima FW Optima FW picture Bausch & Lomb kontaktiniai lęšiai Optima FW skirti kasdieniam nešiojimui (8-10 valandų per dieną) 3 mėnesių laikotarpiui. Šie kontaktiniai lęšiai yra labai ploni ir užtikrina gerą oro pralaidumą. Kontaktiniai lęšiai yra su šviesiai mėlynu atspalviu, todėl lengviau pastebimi. Kadangi nešiojimo laikotarpis yra pakankamai ilgas rekomenduojama lęšiams skirti tinkamą priežiūrą ryte ir vakare, kad jų kokybė būtų išlaikyta visą nešiojimo laikotarpį. Kiekvieną mėnesį rekomenduojama stebėti kaip reaguoja akys ir regėjimas, o jeigu reikia, pasikeisti lęšius ankščiau negu po 3 mėnesių.  185 0.000.00

Optima FW

Bausch & Lomb kontaktiniai lęšiai Optima FW skirti kasdieniam nešiojimui (8-10 valandų per dieną) 3 mėnesių laikotarpiui. Šie kontaktiniai lęšiai yra labai ploni ir užtikrina gerą oro pralaidumą. Kontaktiniai lęšiai yra su šviesiai mėlynu atspalviu, todėl lengviau pastebimi.

Kadangi nešiojimo laikotarpis yra pakankamai ilgas rekomenduojama lęšiams skirti tinkamą priežiūrą ryte ir vakare, kad jų kokybė būtų išlaikyta visą nešiojimo laikotarpį. Kiekvieną mėnesį rekomenduojama stebėti kaip reaguoja akys ir regėjimas, o jeigu reikia, pasikeisti lęšius ankščiau negu po 3 mėnesių. 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas 1 diena
Gamintojas Bausch & Lomb
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Polymacon
Vandens kiekis 39%
DK/L, DK/T 24.3
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.03
BioTwin
€ 9.95