Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Cooper vision Proclear Multifocal One Day Proclear Multifocal One Day picture Gamintojas Cooper Vision siūlo naują produktą – multifokalinius kontaktinius lęšius Proclear Multifocal One Day, kuriuose susijungia patentuota gaminimo technologija su jau pasižymėjusiu Balanced Progressive dizainu. Šių dviejųtechnologinių pasiekimų sujungimo rezultatas yra minkštieji multifokaliniai kontaktiniai lęšiai, kurie užtikrina pacientų, kuriems virš 40 metų, komfortą visą dieną ir puikų regėjimą – tiek iš arti, tiek iš toli. Didelis įvairių parametrų pasirinkimas bus tinkamas ir pacientams, kurie dirbant naudoja dvejus skirtingus akinius (biofokalinius ar progresinius), o kontaktinius lęšius renkasi einant į renginius, vakarėlius ar vairuojant automobilį.    Pamirškite nepatogumus! 1121 from €42.00 to €52.5047.25

Proclear Multifocal One Day

€47 .25
€52 .50

Gamintojas Cooper Vision siūlo naują produktą – multifokalinius kontaktinius lęšius Proclear Multifocal One Day, kuriuose susijungia patentuota gaminimo technologija su jau pasižymėjusiu Balanced Progressive dizainu. Šių dviejųtechnologinių pasiekimų sujungimo rezultatas yra minkštieji multifokaliniai kontaktiniai lęšiai, kurie užtikrina pacientų, kuriems virš 40 metų, komfortą visą dieną ir puikų regėjimą – tiek iš arti, tiek iš toli.

Didelis įvairių parametrų pasirinkimas bus tinkamas ir pacientams, kurie dirbant naudoja dvejus skirtingus akinius (biofokalinius ar progresinius), o kontaktinius lęšius renkasi einant į renginius, vakarėlius ar vairuojant automobilį. 

 

Pamirškite nepatogumus!

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
Nemokamas pristatymas
€52 .50
€52.50
Nemokamas pristatymas
€47 .25
-10%
€94.50
Nemokamas pristatymas
€44 .63
-15%
€178.52
Nemokamas pristatymas
€42 .00
-20%
€252.00
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Priedas (ADD) Kaina Suma
€47.25 €47.25
€47.25 €47.25
Suma: €94.50 Tu sutaupai:€10.50
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas 2-4 savaitės
Gamintojas Cooper vision
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Omafilcon A
Vandens kiekis 60%
DK/L, DK/T 28
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.09