Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu nori žinoti apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, tai įrašyk savo el.paštą ir spausk OK.

Bausch & Lomb PureVision 2HD Toric PureVision 2HD Toric picture PureVision 2 HD toric - toriniai silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti nešioti mėnesį. Jų dizainas užtikrina nepriekaištingą komfortą, o aukštos kokybės optika sumažina sferinius nukrypimus ir užtikrina aiškų regėjimą. Ypatingas lęšio paviršius išlaiko drėgmę ir sumažina nuosėdų susidarymą. Speciali prizmė ir didelis diametras užtikrina lęšio stabilumą, tikslų centravimą, kai akys judinamos įvairiomis kryptimis ir patogų matymą visą dieną. Ploni ir apvalūs kontaktinio lęšio kraštai padidina ašarų susidarymą, todėl ragena bus apsaugota, maitinama ir drėkinama visą dieną.    351 from €43.72 to €54.6549.19

PureVision 2HD Toric

€49 .19
€54 .65

PureVision 2 HD toric - toriniai silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai skirti nešioti mėnesį. Jų dizainas užtikrina nepriekaištingą komfortą, o aukštos kokybės optika sumažina sferinius nukrypimus ir užtikrina aiškų regėjimą. Ypatingas lęšio paviršius išlaiko drėgmę ir sumažina nuosėdų susidarymą. Speciali prizmė ir didelis diametras užtikrina lęšio stabilumą, tikslų centravimą, kai akys judinamos įvairiomis kryptimis ir patogų matymą visą dieną. Ploni ir apvalūs kontaktinio lęšio kraštai padidina ašarų susidarymą, todėl ragena bus apsaugota, maitinama ir drėkinama visą dieną. 

 

Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Tu sutaupai
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
Nemokamas pristatymas
€54 .65
€54.65
Nemokamas pristatymas
€49 .19
-10%
€98.38
Nemokamas pristatymas
€46 .45
-15%
€185.80
Nemokamas pristatymas
€43 .72
-20%
€262.32
Kiekis Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (B.C.) Skersmuo (DIA) Cilindras (CYL) Ašis (AXIS) Kaina Suma
€49.19 €49.19
€49.19 €49.19
Suma: €98.38 Tu sutaupai:€10.92
Pirkti
 

Nemokamas pristatymas

Tu pagalvojai: geriausios kainos be mokesčio už pristatymą? Kas čia vyksta? Ar tikrai? Pateikite užsakymą nors esant prie Ungurio ežero ar bet kur kitur. Pristatysime Tavo užsakymą su kurjeriu, paštu ar į pakomatą – jokių problemų.

Pinigų grąžinimas

Turi akis, kad galėtum mėgautis spalvotu dangumi. Mėgaukis! Mes pasirūpinsime Tavo akimis kaip nevienas kitas! Tačiau viskas tvarkoje, jeigu atsibodo mūsų stropumas ir parama. Pinigai už pirkinius, kurie grąžinti per 14 dienų, bus atlyginti.

Parametrai

Pristatymo laikas 2-4 savaitės
Gamintojas Bausch & Lomb
Nešiojimo grafikas Pratęstas nešiojimo laikas
Medžiaga Balafilcon A (silicone hydrogel)
Vandens kiekis 36%
DK/L, DK/T 91
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.1
BioDrop MD
€ 7.10
BioTwin
€ 9.95